Dekoracje, pamiątki i drewniane prezenty na chrzciny

Prezent na chrzest nie musi być drogi, by można go było uznać za udany i niezastąpiony. Ważne jest przede wszystkim to, by odpowiednio akcentował i podkreślał ważność obchodzonego święta, a także odzwierciedlał to, czym jest dla nowo narodzonego dziecka.

Aby pomóc stworzyć niepowtarzalny charakter wydarzenia, przygotowaliśmy dla Was dekoracje i prezenty na chrzciny zgromadzone w następujących podkategoriach:

  • podziękowania dla rodziców chrzestnych,
  • toppery,
  • dekoracje,
  • pamiątki z Chrztu Świętego,
  • prośby do przyszłych rodziców chrzestnych.

 

CHRZEST

Prośba o bycie Chrzestnym Prośba o bycie Chrzestnym
Producent: Antolove
Cena: 39,99 zł
szt.
zobacz więcej
Prośba o chrzest stopka Prośba o chrzest stopka
Producent: Antolove
Cena: 45,99 zł
szt.
zobacz więcej
Prośba o chrzest tęcza Prośba o chrzest tęcza
Producent: Antolove
Cena: 24,99 zł
szt.
zobacz więcej
Prośba o chrzest- puzzle Prośba o chrzest- puzzle
Producent: Antolove
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
Prośba o chrzest układanka Prośba o chrzest układanka
Producent: Antolove
Cena: 19,00 zł
szt.
zobacz więcej

Prezent na chrzciny, co można kupić dziecku?

Prezent na chrzest to dla niektórych okazja do sprawienia dziecku w rodzinie pierwszego upominku po jego narodzinach. Nie zmienia to faktu, że nie zawsze i nie każdy wie, co kupić, by prezent na chrzciny odpowiednio akcentował nasze więzi z maluchem.

Tymczasem warto pamiętać i uwzględnić podczas zakupów możliwość sięgnięcia zarówno po większe, jak i mniejsze upominki. W tej kategorii znajdziesz prezenty na chrzciny w różnym budżecie. Dzięki temu możesz samodzielnie zdecydować co kupić, by maluch i rodzice byli zadowoleni. Sięgniesz tutaj zarówno po akcesoria na chrzest, jak i gotowe pomysły na pamiątki na chrzest, które świetnie podkreślą obchodzone święto.

Dekoracje i prezenty na chrzciny

Chrzest to bardzo podniosła uroczystość, nie tylko dla rodziców nowo narodzonego maleństwa, lecz także dla chrzestnych, dziadków i zaproszonych bliskich oraz znajomych. Chrzest Święty to również wyjątkowy powód do spotkania rodziny i przyjaciół, którzy wspólnie celebrują ważny moment w życiu dziecka oraz jego rodziców. Naszej Pracowni zależy na tym, aby w sklepie znalazły się przedmioty, które wpłyną na odpowiednią i efektowną oprawę tego dnia. Dzięki tym produktom goście będą oczarowani i na długo zapamiętają to wydarzenie.

Dekoracje i prezenty na chrzciny nie powinny być banalne i wcale nie muszą powielać stereotypów. Przygotowaliśmy artykuły, które nie tylko służyć mogą do oprawy wydarzenia, ale również znajdą zastosowanie podczas jego organizacji. Na szczególną uwagę zasługują np. oryginalne, personalizowanie prośby o udział w sakramencie skierowane do przyszłych rodziców chrzestnych, a także podziękowanie za uczestnictwo w tym ważnym dla dziecka święcie.

Dekoracje i prezenty na chrzciny stworzyliśmy ze sklejki brzozowej bez użycia jakichkolwiek środków konserwujących. Zostały idealnie wygładzone i pozbawione ostrych kantów oraz śladów przypalenia. Dzięki wysokiej precyzji wykonania mogą być ciekawą pamiątką, a także stać się elementem dekoracyjnym mieszkania.

Prezent na chrzest należy też dopasować do płci malucha, utrzymując go w kolorze niebieskim, gdy chrzczony jest chłopiec i różowym, gdy swoje święto obchodzi dziewczynka. W tradycji chrześcijańskiej symbolika chrztu jest bardzo ważna. To właśnie dlatego warto dołożyć wszelkich starań, by nasz upominek na chrzest był wyjątkowo rozczulający i wyrazisty. Niech ten prezent na chrzciny akcentuje naszą miłość do dziecka i wdzięczność za otrzymane zaproszenie lub możliwość stania się matką lub ojcem chrzestnym dziecka.

Pamiątki na chrzest, o tym warto wiedzieć!

Jeśli nie wiesz, co kupić na chrzest, a jednocześnie szukasz czegoś niezastąpionego to koniecznie weź pod uwagę takie pamiątki na chrzest, które dziecko będzie mogło wykorzystać w przyszłości. Takim pomysłem na pamiątkę na chrzest może być album, złota lub srebrna biżuteria, pismo święte lub ubranka. Weź pod uwagę, że poza posiadanym prezentem bardzo ważna jest Twoja obecność na chrzcinach i wsparcie kierowane dla rodziców dziecka! Niech poczują, że mają w Tobie pomoc nie tylko w tym ważnym dniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl