Dekoracje i ozdoby na chrzciny

Dekoracje na chrzciny mają sprawić, by moment, w którym malutka istota wstępuje do wspólnoty Kościoła, stał się niezwykłym wspomnieniem. Pierwsza uroczystość w życiu dziecka, jaką jest oficjalne przyjęcie sakramentu Chrztu Świętego, wymaga odpowiedniego podejścia rodziców do kwestii wyboru takich dekoracji, które pozostaną jako pamiątka dla nich i dla dziecka.

Dekoracje na chrzciny mogą obejmować bardzo szerokie spektrum przedmiotów użytkowych i ozdób. W naszym sklepie znajdziecie zarówno drewniane pudełka na prezenty pieniężne i na świece, jak i ozdoby - chociażby ażurowe koło z odpowiednim napisem do powieszenia przed przyjęciem na drzwiach mieszkania.

Dekoracje na chrzciny w naszym sklepie wykonane są z naturalnej, brzozowej sklejki, odpowiednio wygładzonej w celu zlikwidowania śladów przypaleń i ostrych kantów. Możliwe jest także spersonalizowanie produktów przez wygrawerowanie na nich odpowiedniego tekstu i imienia dziecka. W ten sposób staną się one miłą i ważną pamiątką na całe życie.

DEKORACJE

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl