Pamiątki na chrzest święty

W tej podkategorii zgromadziliśmy produkty, które nadają się na pamiątki z chrztu dla maluszka i uczestników uroczystości. Pamiątki z Chrztu Świętego w naszym sklepie wykonane są ze sklejki brzozowej. Zostały dokładnie wygładzone i wyszlifowane celem zlikwidowania przepaleń oraz ostrych kantów. Nie pokryto ich żadną farbą, dlatego bez problemu możecie zrobić to samodzielnie, kierując się własnym gustem.

Pamiątki z Chrztu Świętego to na przykład podziękowania dla rodziców chrzestnych za udział w uroczystości lub dla dziadków, by nie zapominali o swojej wnuczce lub wnuczku. Wykonane zostały w formie zamykanej szkatułki i ozdobione zdjęciem bohatera tego uroczystego wydarzenia.

Pamiątki z Chrztu Świętego są również podobnymi do wspomnianych podziękowań płaskimi skrzyneczkami z odpowiednim tekstem i zdjęciem maluszka. To produkt solidnie wykonany i trwały, który towarzyszyć będzie dziecku przez całe życie jako dowód wydarzenia, w którym było najważniejszą postacią, mimo że z racji wieku nie może o nim pamiętać.

PAMIĄTKI

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl