Pamiątki na chrzest święty

W tej podkategorii zgromadziliśmy produkty, które nadają się na pamiątki z chrztu dla maluszka i uczestników uroczystości. Pamiątki z Chrztu Świętego w naszym sklepie wykonane są ze sklejki brzozowej. Zostały dokładnie wygładzone i wyszlifowane celem zlikwidowania przepaleń oraz ostrych kantów. Nie pokryto ich żadną farbą, dlatego bez problemu możecie zrobić to samodzielnie, kierując się własnym gustem.

Pamiątki z Chrztu Świętego to na przykład podziękowania dla rodziców chrzestnych za udział w uroczystości lub dla dziadków, by nie zapominali o swojej wnuczce lub wnuczku. Wykonane zostały w formie zamykanej szkatułki i ozdobione zdjęciem bohatera tego uroczystego wydarzenia.

Pamiątki z Chrztu Świętego są również podobnymi do wspomnianych podziękowań płaskimi skrzyneczkami z odpowiednim tekstem i zdjęciem maluszka. To produkt solidnie wykonany i trwały, który towarzyszyć będzie dziecku przez całe życie jako dowód wydarzenia, w którym było najważniejszą postacią, mimo że z racji wieku nie może o nim pamiętać.

PAMIĄTKI

Ramka Prezent na Chrzest Ramka Prezent na Chrzest
Producent: Antolove
Cena: 45,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Pamiątka Chrztu Świętego Pamiątka Chrztu Świętego
Producent: Antolove
Cena: 42,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Pudełko na pieniądze na Ślub Pudełko na pieniądze na Ślub
Producent: Antolove
Cena: 25,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl