Prośby do przyszłych rodziców chrzestnych

Wybór rodziców chrzestnych to ważna decyzja w życiu dziecka i całej rodziny. W tym celu odpowiednio skierowane pytanie do bliskich osób, czy zgadzają się na przyjęcie tej roli, powinno mieć odpowiednią oprawę.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie inspirację do przełamania tradycyjnych schematów i sprawienia, że prośby do przyszłych rodziców chrzestnych nabiorą wyjątkowej formy. Puzzle, drewniane pudełka ze zdjęciem czy książeczki z pewnością zrobią na przyszłej mamie i ojcu chrzestnym odpowiednie wrażenie.

 

PROŚBY

Czy zostaniesz chrzestnym? - Kreatywne sposoby na prośby do przyszłych chrzestnych

Prośby do przyszłych rodziców chrzestnych wiążą się z wyjątkowym zadaniem dla rodziców dziecka - przed nimi staje wybór rodziców chrzestnych, czyli osób, które uczestnicząc w życiu pociechy będą dla niej wsparciem i pomocą w potrzebie. Dlatego warto wziąć pod uwagę nietypowe rozwiązanie. Mianowicie - pytania do chrzestnych nie muszą wcale zostać skierowane w tradycyjnej formie.

Prośby do przyszłych rodziców chrzestnych wykonane są przez nas z brzozowej sklejki metodą laserową bez użycia jakichkolwiek substancji chemicznych. Na zamówienie gotowi jesteśmy spersonalizować je, by skierowane zostały do konkretnych osób.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl