Toppery na tort na chrzest

Toppery na chrzciny to ażurowe napisy osadzone na patyczkach, służące dekoracji stołu w czasie przyjęcia, które organizujemy w domu lub w lokalu gastronomicznym po opuszczeniu kościoła. Wykonane są z cienkiej sklejki brzozowej i wycięte techniką laserową. Mogą zostać pomalowane na dowolny kolor, odpowiednio dobrany do innych elementów wystroju.

Toppery na chrzciny najczęściej stosuje się do ozdabiania tortu. Jeżeli w menu przyjęcia go nie ma, nic nie szkodzi. Patyczki z odpowiednim napisem wetkniemy w inne wypieki, w serwowane na paterach owoce, muffinki i drobne ciasteczka, a nawet w doniczki z ozdobnymi roślinami, których nie powinno na stole zabraknąć.

Oferowane przez nas toppery na chrzciny mogą być łatwo spersonalizowane. Składając zamówienie wystarczy podać imię bohatera uroczystości. Bez problemu umieścimy je na topperach, które zdobić będą stół. Od Waszego gustu i pomysłowości zależy kolor ozdoby, na jaki ją pomalujecie.

TOPPERY

Toppery na tort na Chrzest Święty

Chrzest Święty to sakrament, który jest niezwykle ważny dla każdego dziecka i jego rodziców. Nie ma zatem niczego dziwnego w tym, że całą rodziną staramy się właśnie w tym dniu o odpowiednią oprawę imprezy, aranżując określone miejsce dekoracjami i kwiatami. Dbamy o to, by gościom niczego nie brakowało, ale przede wszystkim o to, by cały charakter imprezy był spójny. Nawet dbałość o takie elementy, jak topper na tort Chrzest jest kwintesencją tego, jak bardzo staramy się podkreślić ważność obchodzonego święta.

Topper na tort Chrzest - jakie warianty mamy do wyboru?

Tort to jeden z kluczowych elementów w menu każdej imprezy rodzinnej. Pięknie przystrojony, a przede wszystkim pyszny nie tylko uatrakcyjnia Chrzciny, ale dla wszystkich gości jest niejako symbolem udanej imprezy. Rodzice starają się zatem, by i topper na Chrzest był dobrany z dbałością o detale. W tej kategorii przygotowaliśmy te dekoracje w różnych konfiguracjach tak, by i rodzice chłopców i dziewczynek, znaleźli motyw idealny dla swojej pociechy.

Jeśli chcesz odpowiednio przybrać tort dla dziewczynki wybierz topper na Chrzest w różowej kolorystyce. Dla chłopca bardziej odpowiedni będzie topper na Chrzest Święty niebieski. U nas znajdziesz jednak także toppery na Chrzest w innych bardzo ciekawych barwach. Sprawdź jakie warianty możesz wybrać.

Toppery na tort Chrzest z imieniem - oryginalnie wykonane dekoracje

W przygotowanym przez nas zestawieniu dekoracji okazjonalnych znajdziesz oprócz standardowych drobiazgów także toppery na tort Chrzest z imieniem. To bardzo elegancka, ale co ważne także oryginalna dekoracja, po którą sięgają rodzice wielu maluchów.

Tak udekorowany tort nabiera personalizowanego charakteru, a przez to zasługuje na specjalne wyróżnienie. Topper na tort Chrzest często staje się główną, jeśli nie kluczową dekoracją głównego dania na deser. Zadbaj, by znalazł się także na torcie Twojego dziecka, a dzięki temu prezentował się na stole naprawdę wyjątkowo. U nas, znajdziesz mnóstwo różnorodnych topperów na Chrzest, wybierz idealny dla siebie.

Spersonalizowane toppery na chrzciny z imieniem dziecka i datą święta to wspaniała dekoracja słodkiego wypieku przygotowanego z okazji Chrztu Świętego, która w wyjątkowy sposób podkreśli charakter przyjęcia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl