Drewniane zawieszki do smoczka


Zawieszki z drewna to unikatowe akcesoria, które stać się mogą drobnym upominkiem na każdą okazję. Wycięte ze sklejki, odpowiednio grawerowane, są nie tylko miłym dla oka gadżetem, ale również doskonałą pamiątką.
Warto nosić przy sobie takie wyznanie uczuć, dedykację lub istotną datę.

Zawieszki z drewna stworzono z dbałością o najmniejszy detal. Przygotowane zostały z lekkiej, naturalnej sklejki brzozowej, dzięki której grawerowane napisy prezentują się nieskazitelnie. Te drewniane drobiazgi, wykonane w kształcie dobrze odpowiadającym przesłaniu, jakie zawierają, które towarzyszyć będą osobie obdarowanej każdego dnia.

Zawieszki z drewna z umieszczonym w nich zdjęciem dziecka i dedykacją przypominać będą dziadkowi, babci czy kuzynowi o najmłodszym członku rodziny, który dobrze im życzy i prosi jedynie o pamięć o nim. Inne - np. w kształcie breloczków do kluczyków samochodowych - zwrócą uwagę na zachowanie bezpieczeństwa w czasie jazdy i zawierać mogą znaczące motto dla rodziców lub dziadków.

Zamówione w naszej Pracowni zawieszki z drewna mogą stanowić idealną dekorację na Walentynki, wesele, Boże Narodzenie, czy urodziny. Wykonane z wysokiej jakości naturalnego drewna, obustronnie polerowane, bez ostrych narożników, są lekkie, a mimo to bardzo mocne, zapewniające trwałość i odporność na odkształcenia.

ZAWIESZKI I MAGNESY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl