Podstawki i znicze nagrobne z grawerem

Znicze nagrobne służą upamiętnianiu bliskich zmarłych. Zapalony płomień to przejaw naszych myśli o osobie, która odeszła i modlitwa za jej duszę. Płonący znicz stanowi więc symbol naszego oddania i szacunku oraz pamięci, którą okazujemy odwiedzając grób.

Podstawki pod znicze rozświetlają się od płomienia znicza. Stelle, które są ich częścią, doskonale prezentują wygrawerowany na nich napis nawet po zapadnięciu zmroku. Zamówiona u nas inskrypcja będzie zawsze widoczna i dobrze czytelna.

ZNICZE I PODSTAWKI

Dlaczego wybrać znicze nagrobne?

Znicze nagrobne posiadają nadzwyczajną moc, którą spotęgować może ich odpowiednia estetyka, a także wygrawerowana dedykacja lub epitafium. W naszym sklepie światełka te mają kształt małych kapliczek, w których płomień znicza osłonięty jest przed wiatrem elementem z przezroczystego tworzywa lub szkła. Na nim właśnie wygrawerujemy zamówioną przez Was odpowiednią inskrypcję.
Wiązanki kwiatów i znicze nagrobne to podstawowe dekoracje świadczące o naszej pamięci o zmarłym. W sklepie można znaleźć również inne, praktyczne ozdoby. Są nimi podstawki pod znicze. To produkt gotowy do postawienia, wykonany ze szkła akrylowego odpornego zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i na działanie czynników atmosferycznych.

Przepiękne podstawki pod znicze

Podstawki pod znicze oprócz sentymentalnego, mają również praktyczny wymiar - doskonale chronią płytę nagrobną przed spływającym ze znicza lub świecy woskiem. Wszyscy, którzy czyścili już takie ślady, na pewno docenią tę funkcję podstawek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl